Рішення 30-сесії Товстівської сільської ради від 13 липня 2020 року 

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Ставки єдиного податку на 2021 рік, додаток №1

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік

Додаток № 1,2

Про затвердження   звіту  про виконання  сільського бюджету  за  І квартал 2020 року

Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік по Товстівській сільській раді

Про затвердження Порядку  встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Товстівської сільської ради

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Погорілому П.Ф.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Погорілій Т.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Загорульку М.П.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Сітайло Г.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Євстратовій О.А.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Рибченко О.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Новак В.Л.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Новак В.Л.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Щасливому В.В.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Осадчому О.І.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Іваненко В.О.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Рибченко О.А.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Пилінко Л.А.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ясиновій О.В.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Корчинській В.В.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Андрієвській Н.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Кравець В.С.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Черевичному І.Р.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дремлюк Н.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Нечитайло О.А.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Олійник Г.В.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дремлюк О.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Курасі Є.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Рибченко В.А.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Близнюк С.П.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ясиновому  В.Ю.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Яценко В.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Яценко В.О.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Шаповал М.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дремлюк О.П.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Нечитайло С.А.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мельниченко Л.Г.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Порожняк М.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Нечепоренко Ю.М.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Матюшенко О.Д.

Про затвердження технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва гр. Шаповал І.С.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Кепші Н.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кепші Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Горбинко С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Андрієвському О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Войновській Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Загорулько Д.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Бондаренку В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Андрієвському Ю.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Коломієць О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність Петренко В.В.

Про припинення прав користування земельними ділянками в селі Товста Городищенського району Черкаської області

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Макаренко Н.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність Сахну М.П.

Про надання дозволу на розроблення проєктної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бондаренко Г.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність Андрієвському Ю.О.

Про надання земельної ділянки у власність та реєстрацію права власності на земельну ділянку земель комунальної власності

Про затвердження технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки  в натурі(на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Кіян В.І.

Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії VII скликання сільської ради від 03.03.2020 року № 23 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність»

Про припинення прав користування земельними ділянками в селі Товста Городищенського району Черкаської області

Про затвердження постійної комісії питань запобігання  і протидії корупції, Порядку та Заходів щодо врегулювання можливості виникнення конфлікту інтересів  у діяльності сільського голови, депутатів Товстівської сільської ради, членів виконавчого  комітету та працівників апарату виконавчого комітету  Товстівської сільської ради Городищенського району, Черкаської області

Про надання одноразової грошової допомоги на лікування Яровенко Н.І., Мішечко К.О., Кушнір Г.А.

 

Рішення 29- сесії Товстівської сільської ради від 03 березня 2020 року

Про внесення змін до рішення сесії Товстівської сільської  ради від 16.12.2019 року №  28- 2 /VІІ  «Про сільський бюджет  на 2020 рік»

Додатки № 2,3,4

 Про затвердження   звіту  про виконання  сільського бюджету за  2019 рік

Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень сільської ради на 2020 рік

Про виділення коштів на реалізацію програми підтримки органів виконавчої влади Городищенського району на 2019-2020 роки

Про затвердження   Переліку об’єктів нерухомого майна , що знаходяться в комунальній власності територіальної громади Товстівської сільської ради

Про встановлення ліміту на використання   електроенергії  по установах с. Товста  на   2020 рік

Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Товста та с-ща Стадниця Товстівської сільської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність

Про затвердження технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки  в натурі(на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на виділення в натурі (на місцевості )земельної частки (паю)

Про надання одноразової грошової допомоги на лікування Горбинко Н.Г., Лупиняк Є.В.,Галасун К.М., Загорулько В.М., Нестеренко Т.С., Мороз С.П.

Про надання одноразової грошової допомоги з нагоди відзначення 15 лютого 2020 року Дня пам’яті воїнів- інтернаціоналістів

Про  потребу  у робітниках  по благоустрою  населеного  пункту  села  Товста

 

Рішення 28-ї сесії Товстівської сільської ради від 16 грудня 2019 року 

Про  затвердження програми  соціально - економічного та культурного розвитку  села Товста на 2020  рік.

Про сільський бюджет  на 2020 рік.

Додатки № 1,3,4

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі  у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж в натурі(на місцевості) та формування кадастрового  номера на земельну ділянку в межах села Товста, Городищенського району, Черкаської області .

 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

Про надання одноразової грошової допомоги з нагоди відзначення 3 грудня  2019 року Міжнародного дня людей з особливими потребами.

Про затвердження штатного  розпису апарату виконавчого комітету Товстівської сільської ради.

 

Рішення 27-ї позачергової сесії Товстівської сільської ради від 15 листопада 2019 року 

Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень сільської ради на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення сесії Товстівської сільської  ради від 11.12.2018 року №  23- 5 /VІІ  «Про бюджет села на 2019 рік».

Додатки № 2,3,4,5,6

Про затвердження   звіту  про  виконання  сільського бюджету за  9 місяців 2019 року.

Про затвердження технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки  в натурі(на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність. 

Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

Про надання дозволу на виділення в натурі (на місцевості )земельної частки (паю).

Про надання одноразової грошової допомоги з нагоди відзначення Дня захисника України.

Про надання одноразової грошової допомоги на лікування Яровенко Г.П.,Тараській О.Т., Щасливій К.В.

Про надання одноразової грошової допомоги на лікування Бондаренко О.В.

Про надання одноразової грошової допомоги на лікування Поєнко М.А.