Постійні комісії Товстівської сільської ради

   1. Комісія з питань депутатської діяльності та етики:

1. Саркісян Лариса Іванівна  - голова комісії.

2.Шаповал Олександр Васильович – член комісії.

3. Красікова Наталія Борисівна – член комісії.

2.  Комісія з питань соціально- економічного і культурного розвитку:

1.Фурлай Валентина Григорівна  - голова комісії.

2. Петренко Віктор Трохимович  - заступник голови.

3. Педько Оксана Володимирівна – секретар.

4.Яровенко Василь Олександрович - член комісії.

5. Горбонос Олександр Іванович - член комісії.

3   Комісія з питань планування бюджету та фінансів:

1.Щаслива Ніна Василівна - голова комісії.

2. Петренко Віталій Вікторович - заступник голови комісії.

3.Красікова Ірина Василівна – секретар.

4. Кульбабенко Оксана Анатоліївна - член комісії.

5. Музика Світлана Петрівна- член комісії.

Комісії виконавчого комітету Товстівської сільської ради Городищенського району, Черкаської області

1.  Адміністративна комісія  :

1.Горбонос Олександр Іванович- голова комісії

2.Плахотній Микола Іванович - заступник голови

3.Погоріла Тетяна Василівна  -секретар

4. Петренко Віталій Вікторович - член комісії

5.Щаслива Ніна Василівна  - член комісії

6.Красіков Микола Вікторович . – член комісії

7.Погорілий Василь Федорович  – член комісії.

2. Комісія  у справах неповнолітніх :

1. Музика Світлана Петрівна - голова комісії

2.Фурлай Валентина Григорівна - заступник голови

3.Саркісін Лариса Іванівна - секретар

4. Красікова Наталія Борисівна - член комісії

5. Сафар’ян Маріне Едуардівна - член комісії

3.  Комісія  по українських святах та обрядах:       

                  1.Остапенко Тетяна Василівна - голова комісії

2. Педько Оксана Володимирівна - заступник голови

3.Новак Оксана  Вікторівна .-секретар

4.Комольцева Ніна Анатоліївна -  член комісії

5.Поліщук Валентина Григорівна член комісії.

4.  Узгоджувальну комісію по врегулюванню земельних відносин:

               1. Красікова Ірина Василівна  – голова комісії

               2. Петренко Віктор Трохимович  – заступник голови

               3. Шаповал Олександр Васильович       – секретар комісії

               4. Петренко Віталій Вікторович   -  член комісії

                5.  Яровенко Василь Олександрович – член комісії.